´╗┐ Uskute─Źnilo se 1.ve┼Öejn├ę setk├ín├ş v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├ŻnemÔÇť

Uskute─Źnilo se 1.ve┼Öejn├ę setk├ín├ş v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├ŻnemÔÇť

Logo OPZ barevn├ę

Dne 7.prosince 2017 se v prostor├ích velk├ę zasedac├ş m├şstnosti m─Ťstsk├ęho ├║┼Öadu Byst┼Öicepod Host├Żnem v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem ", uskute─Źnilo 1. Ve┼Öejn├ę setk├ín├ş.

Program setk├ín├ş byl v─Ťnov├ín p┼Öedstaven├ş realizace pr├ív─Ť zah├íjen├ęho projektu KPSS v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem a p┼Ö├şklad┼»m dobr├ę praxe z komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb ve m─Ťst─Ť Byst┼Öice pod Host├Żnem. Na za─Ź├ítku setk├ín├ş se slova ujal 1. m├şstostarosta m─Ťsta Byst┼Öice pod Host├Żnem, pan Ji┼Ö├ş Ott a mimo jin├ę pod─Ťkoval v┼íem ├║─Źastn├şk┼»m za z├íjem o problematiku KPSS v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem.

 Vedouc├ş odboru soci├íln├şch v─Ťc├ş M─Ť├Ü Byst┼Öice pod Host├Żnem, Mgr. Marcela Vegrichtov├í, p┼Öipomn─Ťla dosavadn├ş pr┼»b─Ťh pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb na ├║zem├ş m─Ťsta Byst┼Öice pod Host├Żnem a n├ívaznost na dal┼í├ş pl├ínovac├ş obdob├ş prost┼Öednictv├şm realizace projektu. Koordin├ítorka projektu ,Marcela Porvazn├şkov├í, p┼Öiv├ştala p┼Ö├ştomn├ę a sezn├ímila je s pr┼»b─Ťhem projektu ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem", jeho┼ż realizace prob├şh├í od 1.9. 2017 do 31.8. 2019. P┼Ö├şklad┼» dobr├ę praxe z procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb se ujala ┼Öeditelka m├şstn├şho zastoupen├ş - realiz├ítora projektu CpKP v├Żchodn├ş Morava, Mgr. Gabriela Fellingerov├í.

V┼íem z├║─Źastn─Ťn├Żm d─Ťkujeme.

Projekt: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem", reg. ─Ź├şslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006556.
Tento projekt je financov├ín z prost┼Öedk┼» ESF prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

KPSS

CpKP v├Żchodn├ş Morava podpo┼Öili

Dal┼í├ş aktivity CpKP v├Żchodn├ş Morava