´╗┐ Uskute─Źnilo se 1. ve┼Öejn├ę setk├ín├ş v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP ┼áternberkÔÇť

Uskute─Źnilo se 1. ve┼Öejn├ę setk├ín├ş v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP ┼áternberkÔÇť

Logo OPZ barevn├ę

 

Dne 29. listopadu 2017 se v prostor├ích Expozice ─Źasu m─Ťsta ┼áternberk v r├ímci projektu: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP ┼áternberk", uskute─Źnilo 1. Ve┼Öejn├ę setk├ín├ş.

Program setk├ín├ş byl v─Ťnov├ín p┼Öedstaven├ş pr├ív─Ť zah├íjen├ęho projektu KPSS v ORP ┼áternberk a p┼Ö├şklad┼»m dobr├ę praxe z komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb ve m─Ťst─Ť Byst┼Öice pod Host├Żnem. Na za─Ź├ítku setk├ín├ş se slova ujal starosta m─Ťsta ┼áternberk, pan Ing. Stanislav Ors├íg, kter├Ż mimo jin├ę pod─Ťkoval v┼íem ├║─Źastn├şk┼»m za z├íjem o problematiku KPSS v ORP ┼áternberk. Vedouc├ş odboru soci├íln├şch v─Ťc├ş M─Ť├Ü ┼áternberk, Ing. Jitka Zajacov├í, p┼Öipomn─Ťla dosavadn├ş pr┼»b─Ťh pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb na ├║zem├ş m─Ťsta ┼áternberk a n├ívaznost na dal┼í├ş pl├ínovac├ş obdob├ş prost┼Öednictv├şm realizace projektu. Mana┼żerka projektu, Marcela Porvazn├şkov├í, sezn├ímila p┼Ö├ştomn├ę s projektem ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP ┼áternberk. Prezentace p┼Ö├şklad┼» dobr├ę praxe z procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem se ujala ┼Öeditelka m├şstn├şho zastoupen├ş CpKP v├Żchodn├ş Morava, Mgr. Gabriela Fellingerov├í.

Ve┼Öejn├ęho setk├ín├ş se z├║─Źastnilo celkem 49 lid├ş. Jednalo se o z├ístupce jak poskytovatel┼», tak i u┼żivatel┼» soci├íln├şch slu┼żeb. Z ┼Öad poskytovatel┼» na akci zav├ştali pracovn├şci Charity ┼áternberk, Soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta ┼áternberk, Vincentinumu - ├║stavu soci├íln├ş p├ę─Źe, Azylov├ęho domu ┼áternberk, Ecce Homo ┼áternberk, Domu d─Ťt├ş a ml├íde┼że ┼áternberk, Poradny pro ob─Źanstv├ş, ob─Źansk├í a lidsk├í pr├íva.

Projekt komunitn├şho pl├ínov├ín├ş na ├║zem├ş ORP ┼áternberk prob├şh├í od 1.11. 2017 do 31.10. 2019, byl podpo┼Öen prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR a jeho realiz├ítorem je Centrum pro komunitn├ş pr├íci v├Żchodn├ş Morava ve spolupr├íci s M─Ťstem ┼áternberk.

Projekt: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP ┼áternberk", reg. ─Ź├şslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006558. Tento projekt je financov├ín z prost┼Öedk┼» ESF prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

22

CpKP v├Żchodn├ş Morava podpo┼Öili

Dal┼í├ş aktivity CpKP v├Żchodn├ş Morava