Oslovení koalice zapojení Podpory odborných partnerství v oblasti poskytování sociálních služeb na území Středočeského kraje

V rámci projektu Podpora odborných partnerství v oblasti poskytování sociálních služeb na území Středočeského kraje realizovaného Centrem pro komunitní práci střední Čechy vzniká v současné době odborná partnerská koalice řešící podporu seniorů setrvat v domácím prostředí.

Realizovaný projekt nabízí vám všem možnost zapojit se do týmu odborníků, kteří se na základě zpracovaných analytických dokumentů, vlastních zkušeností a zkušeností pečujících osob budou podílet na návrhu doporučení v oblasti péče o seniory v domácím prostředí na území Středočeského kraje.
Cílem setkávání odborných koalic je nejenom zpracování doporučení pro Středočeský kraj, ale i vzájemná výměna zkušeností a poznatků z jednotlivých služeb, situací ve městech či obcích, navazování spolupráce a prohlubování vzájemné komunikace.
Činnost koalice je podpořena odborným vzděláváním jejích členů v oblastech manažerských, prezentačních, komunikačních dovedností, zvyšování kvality sociální služby a odbornými konzultacemi témat a problémů, kterými se aktuálně na svých pracovištích zabývají.

Podmínky účasti v odborné koalici:
• aktivní zapojení v rámci koalic dubna 2014 do května 2015,
• spolupráce na popisu současného stavu v oblasti péče o seniory,
• spolupráce na plánu a pravidlech setkávání koalic,
• upřesnění témat workshopů a konzultací,
• návrhy doporučení pro Středočeský kraj,
• sběr příkladů dobré praxe,
• a sdílení zkušeností v dané oblasti.

Realizátor zdarma poskytne aktivním členům koalice vzdělávací workshopy a odborné konzultace za podmínek a v rozsahu, který projekt umožňuje, max. 2 konzultace na člena koalice, na zvolená témata. Současně realizátor uhradí cestovné ve výši nákladů za hromadnou dopravu při účasti na setkání koalic.
V případě vašeho zájmu o účast v odborné koalici, nás prosím kontaktujte na níže uvedených.
Za realizační tým projektu: Petra Štěpová, manažerka a koordinátorka projektu, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tel.: 773 661 130, Martina Macurová, metodička projektu, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tel.: 775764414

 

CpKP střední Čechy podpořili