IMG 7317Po rozvoji v letech 2006 a 2008 došlo v naší pobočce k zásadním změnám, které byly spojeny s odchodem řady pracovníků, z nich někteří v současnosti pracují v jiných moravských pobočkách. Dnes jsme malou pobočkou, která se věnuje aktivitám, jak na místní, tak národní i evropské úrovni. Jsme otevřeni spolupráci s dalšími subjekty na projektech, které budou v souladu s posláním CpKP.

Venkovské noviny

CpKP vydává Venkovské noviny od roku 2005. Rok 2011 byl pro vydávání Venkovských novin zlomovým obdobím díky dotaci z Ministerstva životního prostředí. V roce 2011 bylo vydáno celkem 18 elektronických vydání. Zvýšila se úroveň obsahu novin a také počet vydání oproti předchozímu roku 2010, kdy bylo vydáno pouze 10 čísel.

Číst dál...

Dobrovolnictví na Střední Moravě

Akreditovaný program „Dobrovolnictví na střední Moravě“ je na Přerovsku, Hranicku a Lipnicku realizován od roku 2004. Projekt umožňuje zájemcům o dobrovolnickou službu získání nových znalostí a zkušeností, získání jistoty, sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti, získání nových kamarádů a známých, udržení pracovních návyků, větší šanci uplatnit se na trhu práce.

Číst dál...

About People with People – Training of Public Participation in V4 Countries in Area of Transparent Decision Making and Communication with Public

Číst dál...Cílem projektu je podpořit zlepšení veřejné správy na místní a regionální úrovni ve všech zemích V4 v podobě vzdělávacího modulu a propagační činnosti. Školení je určeno pro úředníky veřejné správy a politiky. Je zaměřeno na jejich správnou komunikaci s veřejností a neziskovými organizacemi. Projekt podporuje transparentní rozhodovací procesy, které by měly předcházet korupci a lépe zajistit fungování veřejné správy.

Číst dál...

CpKP střední Morava podpořili